Bizi Arayın
0545 776 5765
Mail Adresimiz
pmk.akademi@gmail.com
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cumartesi: 09.00 - 19.00
Mersin, Yenişehir
Şanlıurfa, Viranşehir

İlkelerimiz

  • Sürdürülebilir büyümeyle en yüksek değeri yaratmalıyız,
  • En yeni teknolojileri sektöre kazandırmalıyız,
  • Alanında lider markaları en etkin ve verimli bir şekilde ilgili kişilere ulaştıran bir kuruluş olmakla birlikte tüm bu markalara güçlü bir servis ağı oluşturmalıyız,
  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli daha iyi anlamaya çalışmalı, bizimle çalışmaktan memnuniyet duymalarını sağlamalıyız,
  • Değer yaratan yeni ürün ve hizmetler, kalite, servis, fiyat ve termin konularında en iyi olmalıyız,
  • Taahhütlerimizi yerine getirme konusundaki hassasiyetimiz sayesinde birlikte çalıştığımız tüm taraflarla sağlam ve uzun vadeli ilişkiler kurmalıyız.

Değerlerimiz

Gizlilik

İnsan odaklılık: Bizim için başarı, insanla birlikte mümkün ve anlamlıdır.

Etik: Ahlaki standartlarımızın yüksek olması bizim için önemlidir. Faaliyetlerimizde etiğe aykırı uygulama ve yöntemlere izin vermeyiz.

Yaratıcılık ve Yenilikçilik: Sektörün değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere işimizin her alanında tüm süreçlerimizde yaratıcılık ve yenilikçiliği ön planda tutarız.

Sürekli Öğrenme ve Gelişme: Çalışanlarımız, yaratma ve ilerleme gücümüzdür. Çalışanlarımızın katılımına, yetkilendirilmesine ve ekip çalışmasına önem verir, sürekli öğrenir ve gelişiriz. Gelişimi sağlamak için dünyada ve sektöründe meydana gelen tüm gelişmeleri takip ederek yenilikleri kendi süreçlerimize uygun bir şekilde uygularız.

Takım Çalışması ve İşbirliği: Takım içinde uyum, dayanışma ve işbirliğine önem veririz. İşbirliği ve takım uyumunun bizi yükseklere taşıyacağına inanırız.

Cesaret: Kendimize güvenimiz ile her konuda varlığımızı gösterir, cesaretle sorunların üzerine gideriz.

Azim: Verdiğimiz sözleri yerine getirmek için üstün gayret gösteririz. Azmimiz ile ulaştığımız sonuçlar bizleri her konuda motive eder.

Tarafsızlık: Şeffaf ve tam müşteri tatminini hedefleyerek profesyonel ve önyargısız hizmet sunarız.

Güvenilirlik: İş ile ilgili bilgilerin ve kişisel bilgilerin gizliliğine saygı gösteririz. Paydaşların bilgi güvenliği ve gizlilik esaslarına saygı göstererek kendimizin ve iş ortaklarımızın rekabet üstünlüğünü her daim korumaktayız.

Verimlilik: Sahip olduğumuz kaynakları etkin bir şekilde kullanarak kendimize ve tüm paydaşlarımıza en yüksek katma değeri sağlarız.